Sada antibakteriálních gelů DÁREK 2

Sada Antibakteriálních Gelů DÁREK 2

Sada antibakteriálních gelů DÁREK 2

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotní pomůcky
Dodavatel:DECODOMA
Cena:2994.00 Kč
Sada antibakteriálních gelů DÁREK 2 2,25 (45%) 23 hodnocení

 • okamžitě ničí 99,8% virů, bakterií a mikrobů
 • 6 x 1 litr 
 • dárek - Transparentní dávkovač na mýdlo
 • Alkoholový čisticí gel s antibakteriálními přísadami pro očištění rukou bez vody a mýdla s okamžitým účinkem. Obsahuje 60 % alkoholu. Pro zvýšení účinnosti obsahuje navíc Tea tree olej  - nejsilnější přírodní antiseptikum. Podíl Aloe vera a glycerínu omezuje vysušování rukou. Velké balení pro firemní použití.

  Jako dárek obdržíte transparentní nástěnný dávkovač gelu či tekutého mýdla o objemu 350 ml. Gel můžete také rozlít do malých lahviček, které budou mít všichni stále při sobě.

   

  Návod na použití: 

  Kapku (2 ml) gelu rychle roztírejte v dlaních, dokud nejsou suché. Neoplachujte! Pouze pro vnější použití. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.

  Složení:  Alcohol denat, Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbendensis Leaf Juice Powder, Triethanolamine, Melaleuca, Alternifolia Leaf Oil 

   


  • Domácí čistička vzduchu
   Domácí čistička vzduchu

   ideální pro alergiky, do domácností se zvířátky a každého, kdo chce dýchat zdravý vzduch 2 filtry na zachycení hrubých nečistot i..

   2999.00 Kč
  • MoliCare Mobile 8 kapek XL, 14 ks
   MoliCare Mobile 8 kapek XL, 14 ks

   Natahovací absorpční kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek na noc s nejvyšší absorpční kapacitou pro těžký únik moči se nosí a také..

   369.00 Kč
  • Gelové vložky do bot s magnetem SJH 610
   Gelové vložky do bot s magnetem SJH 610

   S gelovými vložkami do bot s magnety budete chodit jako po mechu. Viskózní gel umožní rovnoměrné rozložení hmotnosti člověka, čímž..

   269.00 Kč
  • Satysfier Menstruační kalíšky 2 ks, zelená
   Satysfier Menstruační kalíšky 2 ks, zelená

   Tato sada je vhodná jak pro začátečníky tak pokročilé, pro starší i mladší ženy. Kalíšek se po každém použití musí opláchnout..

   249.00 Kč
  • MoliCare Lady 4 kapky, 14 ks
   MoliCare Lady 4 kapky, 14 ks

   Diskrétní a pohodlné vložky MoliCare Lady jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Díky prodyšnému a jemnému povrchu s..

   159.00 Kč
  • Modom Ocelový náramek s magnety, zlatá
   Modom Ocelový náramek s magnety, zlatá

   Je známo, že magnetoterapie pozitivně ovlivňuje proudění energie Vaším tělem, zmírní otoky, záněty, může ulevit od bolesti. Magnety..

   299.00 Kč
  • SJH 610A Akupresurní vlož.do bot s magnety pánské
   SJH 610A Akupresurní vlož.do bot s magnety pánské

   Využijte vlastnosti magnetů v kombinaci s akupresurou. Přispějte k pohodlí a dobrému pocitu z chůze. Pomocí magnetů prokrvíte dolní..

   129.00 Kč  Hledáte Antibakteriální a dezinfekční prostředky? V sekci krása a zdraví | zdravotní pomůcky je možné objevit jedinečné sada antibakteriálních gelů dÁrek 2!
  © 2021Kontakt