Tescoma 8dílná sada nádobí PRESIDENT Stone

Tescoma 8dílná Sada Nádobí PRESIDENT Stone

Tescoma 8dílná sada nádobí PRESIDENT Stone

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Tescoma
Cena:3519.00 Kč
Tescoma 8dílná sada nádobí PRESIDENT Stone 5 (100%) 26 hodnocení

✅ Hrnec, pánev i pekáč v jednom – objevte nádobí PRESIDENT Stone, které navždy změní vaše vaření.Dokonalý nepřilnavý povrch s charakterem přírodního kamene, a to uvnitř i vně! Vaření v něm získává zcela jinou dimenzi, přesvědčte se… Proč o revolučním "kameninovém" nádobí uvažovat? můžete v něm bez připalování restovat stejně jako v pánvi. Zvrásněný povrch navíc propéká rovnoměrně. Použití nepřilnavého povrchu z vnější strany zase usnadňuje čištění - drátěnku tak v kuchyni už nikdy nebudete potřebovat. mimořádné odolný povrch odolá i kovovým kuchyňským nástrojům, takže si k němu (pokud nechcete) nemusíte pořizovat speciální nářadí z nylonu. k přípravě jídel na tomto povrchu stačí jen minimum tuku - budete v něm proto vařit zdravěji. vzhled přírodního kamene na obou stranách nádobí je mimořádně estetický a navíc si jej zachová trvale. PRESDIDENT Stone se tak stane na dlouhou dobu nejen chytrým a univerzálním pomocníkem pro vaření, ale i ozdobou vaší kuchyně. Obsah sady: 1x hrnec s poklicí - pr. 20 cm, 3 l 1x kastrol s poklicí - pr. 18 cm, 1,8 l 1x kastrol s poklicí - pr. 20 cm, 2,5 l 1x rendlík s poklicí - pr. 16 cm, 1,3 l Nádobí je opatřeno nerezovými úchyty, které jsou připevněny dvěma nýty, a proto do nich nezatéká ani se časem neuvolní. Součástí nádobí je masívní sklonerezová poklice - díky tomu ho můžete  používat i v pečicí troubě jako pekáč, nebo jen k zapékání bez poklice. Samozřejmostí je sendvičové indukční dno, díky kterému je nádobí stejnoměrně rozehřáté po celé ploše. Materiál: hliníková slitina, nerez ocel, antiadhezní povrch, skloVhodné pro všechny typy sporáků a pečicích trub (s poklicí max. 200 °C). Vhodné do myčky nádobí. 5 roků záruka.


  • Banquet Rosetta 30dílná jídelní sada
    Banquet Rosetta 30dílná jídelní sada

    Jídelní sada Rosetta s dekorem růže je vhodná pro každé stolování. Talíře jsou vyrobeny z kvalitního bílého porcelánu, který lze..

    1399.00 KčHledáte Sady nádobí? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit jedinečné tescoma 8dílná sada nádobí president stone!
© 2021Kontakt